Продажба на при-пејд картички во Штип

Со задоволство објавуваме дека сега можете да добиете информации за нашите услуги и да купете при-пејд интернет картички во Штип во ИТ продавницата Медиа Дизајн, Борис Кидрич бб, комплекс дуќани Дујле (тел. 032/387992).

20 Коментари

marjan  @ 14 октомври 2009

mnogu brz internet dadovte u stip hahahahahah samo za PARI NISTO DRUGO

koncadu  @ 14 октомври 2009

Марјан, каде во Штип ја користиш нашата мрежа и каква корисничка опрема имаш? Никаде немаме намера да продаваме неквалитетен интернет, но отворено посочуваме и дека некаде ќе мора да се користи корисничка опрема за подобар сигнал. Повеќе информации можеш да најдеш на нашата страна, односно на следниов линк: http://go.sunwireless.com.mk/mk/index.php/customer-support/help

petar  @ 23 октомври 2009

imam Lap Top soni vaio,imam vgradeno vo lap topot wi-fi,dali ke mozam da imam bezicen internet bes da kupuvam oprema ,inaku ziveam vo Stip.pisete mi

koncadu  @ 23 октомври 2009

Петар, зависи од тоа колку е јак сигналот каде што си ти (односно, колку си одалечен од еден од нашите предаватели). Види ја следнава страна за повеќе информации: http://go.sunwireless.com.mk/mk/index.php/customer-support/help

Parazit  @ 23 октомври 2009

@marjan: brate,internetot e dovolno brz…nigde ne pisuva najbrz…tuku pisuva superbrz..kakov sto e…a za cenata i performansite…neznam koj provajder ke ti dade podobra ponuda..

- besplaten priklucok
- solidna mesecna pretplata vo odnos na brzinata
- neogranicen soobrakaj
- akaunt koj ke go koristis vo sekoj SunWireless grad
- sekoj mesec gratis SunMobile prepaid karticka

Emilija  @ 28 октомври 2009

da prasam jas go fakam signalot sunwireless i ako zemam pripejd ke moze li da go koristam.sto treba da se napravi za da imam net.od stip sum

fox  @ 29 октомври 2009

Emilija pobaraj od SunWireless da ti dadat besplatna test prepaid kartichka za da vidish dali imash dovolno kvaliteten signal.Taka ke si sigurna vo kvalitetot. Ako signalot e slab ke ti ponudat zasiluvach….

Emilija  @ 30 октомври 2009

epa kako da pobaram

Emilija  @ 2 ноември 2009

kako moze da go zasilam signaloto oti mnogu e slab interneto

neno  @ 2 ноември 2009

Emilija baraj go vo Shtip, Nikola: popadinski@sunwireless.com.mk toj ke ti kaze kakov ured treba da nabavish, mislam deka ke dobiesh i gratis nekolku kartichki za prepaid.

Ivan  @ 7 ноември 2009

Zdravo,
na mapata kaj mene ne e pokrieno, znaci nema signal.
Koga ke bide pokriena zonata.

Rade  @ 1 декември 2009

nie sme studenti vo studentskiot dom vo centarot na stip. Ima li nekakov popust za studenti?

koncadu  @ 2 декември 2009

Раде, моментално немаме посебни попусти за студенти. Доколку во иднина имаме нови попусти, истите ќе ги објавиме на блогот, сајтот и Facebook.

Сашко  @ 3 декември 2009

еве накратко да напишам нешто,
користам wireless интернет веке поодамна во Штип, со претходниот т.н. провајдер имав еден куп проблеми, од типот „нема сигнал, нема проток, забранет FTP протокол и.т.н…..“, од кога почнав да ги користам услугите на SunWireless веднаш почуствував стабилност, сигурност и пристап во секое време и на секое место во градот. Можам да кажам само пофални зборови и дека секој што ке ги проба услугите на SunWireless нема лесно да се откаже од нив.
Топло препорачувам на секој, барем за момент да ги испроба можностите на SunWireless, а до екипата на SunWireless упатувам големи честитки и подршка за понатамошен развој на овие услуги со надеж дека еден ден ке станат носечки ISP во Македонија.
Поздрав до сите

dejan  @ 6 декември 2009

a moze le da mi kazete kade da si kupam test karticka za da vidam dali e dobar internetot i ako sakate da mi kazete kolku memorija ima edna test karticka

1313  @ 7 декември 2009

Каков уред ми треба доколку сигналот на Sun Wireless е многу слаб? Инаку, незнам колку сум оддалечена од најблискиот предавател…

dame  @ 10 декември 2009

kako ste site i mnogu sreca

Bile  @ 24 декември 2009

kade da se obratam za da mi dadat besplatna test karticka za da go isprobam signalot i kolku soobrakaj ima na taa test karticfka…i ako mi e dobar signalot dali ke mozam da gi koristam pre-paid paketiter od 99 denari

Kiko  @ 19 август 2010

Зошто нема продажно место во виница и зошто не ја покриете цела виница со сигнал

koncadu  @ 23 август 2010

@Kiko Виница ни е сеуште во фаза на развој и во план ни е да продолжиме да ја покриваме со сигнал. Следете ги мапите на покриеност на сајтот за повеќе информации за покриеноста.

Напишете коментар