Две нови продажни места на SunWireless при-пејд картичките

Како одговор на зголемената побарувачка на SunWireless при-пејд картичките, на задоволство на нашите корисници од Скопје – продолжуваме да ја шириме продажната мрежа со уште две нови продажни места со што услугата ќе ја направиме уште подостапна и само на чекор од Вас.

Одсега SunWireless при-пејд картичките ќе можете да ги набавите и во :

1. Тобако “Бета Хит Компани “ (Кисела Вода кај чешма)

2.Тобако “Мак-марлес“ (на самиот влез во ГТЦ)

Целата продажна мрежа на SunWireless при-пејд картичките ќе можете да ја видите на следниов ЛИНК со зумирање на градот за кој Ви треба информација.

2 Коментари

Nikola  @ 15 април 2013

Dodeka da barate prodazni mesta zoste ne gi napravite site vauceri da mozat da se kupuvaat so mobilen tel bidejki ne sekoj ima karticka ili vreme da seta da bara pripejd karticka sto najcesto gi nema sto e slucaj cesto vo Ohrid a i jas licno ne rizikuvam da vpisam na internet broj od moja karticka taka bi ni olesnile i nam vo kupuvanjeto i vie bi dobile povejke klienti

boris  @ 16 април 2013

Здраво Никола,

Ви благодарам на коментарот и сугестијата.

Работиме во таа насока и се надеваме дека во иднина можноста за купување преку SMS ќе биде овозможена и за другите картички освем SunLite.

Поздрав,

Напишете коментар